M
NU
Nákupní košík
Košík je prázdný.
Nákladní automobil
DOPRAVA ZDARMA NAD 699 Kč
do Balíkovny ČP

Kariéra

Nabídka volných pracovních pozic.

Přijmeme účetní/asistentku ředitele společnosti (cca 35 zaměstnanců)

Požadujeme:

  • ·       aktivní znalost MS OFFICE
  • ·       vzdělání ekonomického směru
  • ·       základní znalost AJ či NJ podmínkou
  • ·       komunikativnost a příjemné vystupování
  • ·       vysoké pracovní nasazení a loajalita k firemním zásadám
  • ·       pečlivost, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost
  • ·       praxe na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:

  • ·      převzetí komplexního účetnictví
  • ·      vlastní účetnictví, zpracování DPH firmy, závěrky
  • ·      spolupráce s auditorem
  • ·      komunikace s institucemi, bankou, úřady apod.
  • ·      administrativní a asistenční práce pro ředitele společnosti
  • ·       podpora ostatních oddělení napříč společností

Nabízíme:

  • ·       práci na hlavní pracovní poměr
  • ·       místo výkonu práce - VARNSDORF
  • ·       odpovídající finanční ohodnocení
  • ·       nástup po domluvě

Přijmeme technologa/návrháře pro výrobu punčochového zboží, místo výkonu zaměstnání Varnsdorf:

Požadujeme:

  • ·       SŠ/VŠ vzdělání textilního nebo technického směru
  • ·       analytický přístup k řešení problémů, kreativitu, velkou pečlivost a smysl pro detail, samostatnost
  • ·       praxe na pozici technologa výrobní společnosti výhodou (nikoliv podmínkou)
  • ·       orientace v módních trendech
  • ·       uživatelská znalost práce na PC

  • ·       navrhování a vzorování nových výrobků
  • ·       vytváření programů pro okrouhlé pletací stroje
  • ·       tvorba technologických postupů pro proces pletení, šití a formování
  • ·       optimalizace výrobních procesů
  • ·       zjišťování materiálových spotřeb
  • ·       spolupráce s obchodním oddělením

Nabízíme:

  • ·       zajímavou kreativní práci s dlouhodobou perspektivou
  • ·       odborné zaškolení
  • ·       finanční ohodnocení odpovídající praxi
  • ·       nástup dle aktuálních možností

V případě zájmu o pracovní pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu elite@elite-cz.cz, do předmětu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.