M
NU

KOLEKCE JARO/LÉTO 2018

22. 2. 2018 14.57

Nová kolekce pro JARO a LÉTO 2018 je již mezi námi! 

Vážení zákazníci,

 

všichni již pomalu očekáváme jaro, a proto se u nás zrodila nová kolekce a s ní 6 nových artiklů určených zejména pro toto období, které bychom Vám rádi představili.

Revoluční novinkou na trhu jsou BARDOTTKY - krajkové pásky na stehna, které brání jejich odření. Jsou vhodné pod šaty, sukně, na sport či společenské akce. Silikonové proužky zajistí, že pásky zůstanou na místě celý den a nerolují se. 

Anticelulitidní punčochové kalhoty EMANUELA zlepšují nejen krevní oběh, vyhlazují pomeračnovou kůži, ale zlepšují i elasticitu pokožky. To vše díky inovativní technologii EMANA, která zrychluje krevní oběh a vyvažuje tělesnou teplotu, a tak přispívá k eliminaci nevzhledné celulitidy.

Punčochové kalhotky MANUELA zpevňují a vyhlazují pokožku, díky použitému vláknu EMANA, které zvýší krevní mikrocirkulaci, bude mít Vaše pokožka mladistvější vzhled.  

Vývojem luxusních punčoch na podvazek s názvem MELANIE reagujeme na zvýšenou poptávku na trhu po punčochách určených na podvazek. Tyto nádherné punčochy dovedou Váš outfit k dokonalosti.

Dvoupárové balení matných ponožek ROSA/2 a podkolenek ROSALIE/2 je určeno pro ženu, která chce dopřát svým nožkám pohodlí v podobě mikrovlákna a opředeného elastanu a zároveň chce na sobě mít jemné, poloprůhledné ponožky/podkolenky.

Vybrané produkty jaro/léto 2018

Punčochové kalhotky MANUELA

Punčochové kalhotky MANUELA

229 Kč
189,30 Kč bez DPH
Punčochy na podvazek MELANIE

Punčochy na podvazek MELANIE

99 Kč
81,80 Kč bez DPH
Podkolenky Rosalie/2

Podkolenky Rosalie/2

99 Kč
81,80 Kč bez DPH