M
NU

Elite 100 let stylově a s elegancí

19. 4. 2024 12.53

Od svých skromných počátků až po světovou proslulost – značka Elite oslavuje 100 let od svého vzniku. Tento mezník připomíná nejen dlouhou historii ikonické značky Elite, ale i její význam pro módní průmysl a kulturu jako celek. 

Ikonická česká tradiční značka punčoch Elite slaví 100 let od svého založení. Toto významné jubileum je oslavou bohaté historie firmy, která se z malé pletařské dílny vypracovala na světově proslulou značku punčochového zboží. 

Dědictví a vize do budoucna

Toto významné jubileum je příležitostí k oslavě bohaté historie firmy, poděkování všem zaměstnancům, partnerům a zákazníkům a zároveň k načrtnutí vize do budoucna. Sledujte naše aktivity na Facebooku ELITE.

Elite znamená kvalita, inovace a udržitelnost. Firma chce i v dalších letech stylově, se šarmem a elegancí oblékat ženy a být hrdým reprezentantem českého textilního průmyslu. 

Oslavte 100 let Elite s námi!

 Komentované prohlídky pro veřejnost

Během letních měsícu roku 2024 budou v Schindlerově pletárně probíhat oblíbené komentované prohlídky pro veřejnost. Návštěvníci tak mají příležitost se seznámit s historií firmy, prohlédnout si výrobní prostory a dozvědět se více o procesu výroby punčoch Elite a dalšího pleteného oblečení. Na prohlídky je nutné z důvodu omezené kapacity vytvořit rezervaci zde

 Vzdělávací akce pro studenty a širokou věřejnost 

Jsme si vědomi důležitosti vzdělávání a zvyšování povědomí o pletařském řemesle a také jeho popularizaci. K tomu nás zavazuje tradice. Proto jsme pro studenty a širokou veřejnost připravili II. ročník pletařského Symposia Krásnolipské pletení 2024. To je bohatý program přednášek a workshopů, součástí je i večerní koncert a výstava v industriálním prostředí Schindlerovy pletárny a procházka Národním parkem České Švýcarsko. Více informací o programu a přihlášku naleznete zde. 

elite banner shop 100_24-01 (2)