M
NU
Nákupní košík
Košík je prázdný.
doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA NAD 599 Kč
při platbě převodem

Kariéra

Nabídka volných pracovních pozic.

Přijmeme účetní/asistentku ředitele společnosti (cca 35 zaměstnanců)

Požadujeme:

·       aktivní znalost MS OFFICE

·       vzdělání ekonomického směru

·       základní znalost AJ či NJ podmínkou

·       komunikativnost a příjemné vystupování

·       čistý trestní rejstřík

·       vysoké pracovní nasazení a loajalita k firemním zásadám

·       flexibilitu, spolehlivost, samostatnost

·       praxe na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:

·      převzetí komplexního účetnictví

·      vlastní účetnictví, zpracování DPH firmy, závěrky

·      spolupráce s auditorem

·      komunikace s institucemi, bankou, úřady apod.

·      administrativní a asistenční práce pro ředitele společnosti

·       podpora ostatních oddělení napříč společností

Nabízíme:

·       práci na hlavní pracovní poměr

·       místo výkonu práce - VARNSDORF

·       odpovídající finanční ohodnocení

·       nástup leden 2020

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu elite@elite-cz.cz