M
NU

Elite zpátky v Krásné Lípě!

23. 4. 2024 13.22

S radostí vám oznamujeme návrat značky Elite do Krásné Lípy! Výroba se před rokem přesunula do Schindlerovy pletárny, která má s výrobou punčochového zboží bohatou zkušenost a historii sahající až do roku 1854.

Elite (dříve Kunert) již v Schindlerově pletárně vyráběla a to od roku 1937 do roku 1990, což přináší další kapitolu do společné historie Schindlerovy pletárny a značky Elite.

Velké díky všem, kteří se podíleli na úspěšném přesunu strojů a vybavení z původního závodu ve Varnsdorfu. Zejména chceme vyjádřit uznání a respekt zaměstnancům Elite za jejich odhodlání a nadšení pokračovat ve výrobě v Schindlerově pletárně v Krásné Lípě.

Jsme vděční za vaši oddanost značce Elite a těšíme se na společnou budoucnost!

Děkujeme všem zákazníkům a příznivcům Elite za jejich podporu a loajalitu této tradiční značce, patřící mezi rodinné stříbro České republiky. Chceme vás ujistit, že přesun výroby neovlivnil kvalitu, na kterou jste u Elite zvyklí.

Stále používáme ty nejlepší materiály a dbáme na precizní zpracování a detailní kontrolu v souladu s tradicí a hodnotami značky Elite. Výrobky Elite najdete v široké síti nezávislých maloobchodních prodejen i ve velkých prodejnách, např. řetězce Globus a také na našem e-shopu.